Wyprawka Szkolna 2021

DRODZY RODZICE PRZYSZŁYCH UCZNIÓW SZKOLNEJ ZERÓWKI!

Miło jest nam poinformować, iż od września 2021r Państwa dzieci rozpoczną edukację w naszym szkolnym oddziale zerówki SP 7 im Heleny Raszki w Szczecinie.

Czas oczekiwania na to ważne wydarzene warto wykorzystać na przygotowanie niezbędnych rzeczy, które będą potrzebne we wrześniu. Dlatego prosimy, aby każde dziecko pierwszego dnia pobytu w szkole było wyposażone w:

-podpisany plecak, tornister,

- wygodne kapcie na zmianę najlepiej z jasną podeszwą,

-opisane pudełeczko do przechowywania maseczki,

- podpisany worek z kompletem rzeczy na zmianę ( bielizna, skarpetki, spodnie, koszulka z krótkim i długim rękawem),

-podpisany piórnik z wyposażeniem ( miękkie ołówki, temperówka, kredki ołówkowe, flamastry, nożyczki,klej(2 białe kleje w sztyfcie,2 tubki kleju magic),  linijka, gumka)

-plastikowe, zamykane, podpisane małe pudełko (mniej więcej wielkości  śniadaniówki) do przechowywania drobnych rzeczy w szafce szkolnej, prosimy żeby włozyć do niego klej i nożyczki,

- farby akwarelowe, pędzelek i plastelina

- śniadaniówka ( ze zdrowymi przekąskami) , bidon na picie,

- podpisane na pierwszej stronie zeszyty A5 16 kart. W kratkę i w 3 linie.

- podpisane na pierwszej stronie podręczniki (do szkoły przynosimy cały komplet książek)

- chusteczki mokre, suche w pudełku, ryza białego papieru,

- przypominamy o wygodnym i komfortowym ubiorze dostosowanym do panujących warunków atmosferycznych zwłaszcza w deszczowe dni prosimy o zaopatrzenie dziecka w kalosze, pelerynę lub kurtkę przeciwdeszczową i nieprzemakalne spodnie.

- strój galowy na specjalne okazje , dziewczynki biała bluzeczka, czarna lub,  granatowa spódniczka bez wzoru, chłopcy biała koszula czarne lub granatowe spodnie NIE JEANSY.

Najważniejsza rzecz o, której pamiętajcie to pozytywne nastawienie, uśmiech, pewność siebie
 i zaufanie do Nas:))))

Zapraszamy do szkoły!