Osiągnięcia uczniów


 

 

     
Nr konkursy_dyplomy.png   Konkurs laureaci_dyplomy.png   Laureaci
1
ZDOBYCIE CERTYFIKATU
„PROGRAMY I GRY KOMPUTEROWE”
 
Maja Cielniak kl. 3b
2
SZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNY
SUDOKU
dla uczniów klas 1-3
MISTRZ 
Franek Dębski kl. 1d
Maja Śledź kl. 2d
Krzysztof Wąsowicz kl. 3c
 
WICEMISTRZ
Hubert Domaradzki kl. 1a
Mieszko Kotłowski kl. 2d
Kamil Szczygieł kl. 3c
 
WYRÓŻNIENIE
Dominik Woźniak kl. 1b
Pola Obrzut  kl. 2c
Rozalia Korszon kl. 2b

 
3
OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA OLIMPUSEK
z języka angielskiego –
sesja wiosenna
LAUREACI
 
Michał Skwarna kl. 1b
Antonina Szkudlarek kl. 1b
Aleksandra Kamińska kl. 1b
Jakub Basarab kl. 1c
Allan Sidłowski kl. 1c
Dominik Woźniak kl. 1b
Marcela Jaworska kl. 1b
Adela Rodkiewicz kl. 1c
Aleksandra Zaworska kl. 1c
Maria Sitarczyk kl. 1b
Julia Borówka kl. 2g
Helena Żydomorska kl. 2b
Aleksander Narękiewicz kl. 3c
Krzysztof Mikoś kl. 3f
Alex Bieniek Chen kl. 3b
Julian Pawluczenko kl. 3a
4
ALFIK MATEMATYCZNY
NAGRODA RZECZOWA
Natalia Tararum kl. 1g
Ewa Łobacz kl. 1g
Krzysztof Wąsowicz kl. 3c
 
DYPLOM UZNANIA
za uzyskanie bardzo dobrego wyniku
Nadia Talik kl. 1f
Filip Truchlik kl. 1a

Aleksander Zamożny kl. 3c
 
DYPLOM UZNANIA
za uzyskanie dobrego wyniku
Marcel Paluch kl. 1f
Weronika Trzaskowska kl. 3a

 
5
KANGUR MATEMATYCZNY
WYRÓŻNIENIE
 
Lena Koralewska kl. 2c
Mikołaj Tkacz kl. 2e
Jakub Matysiak kl. 2g
Mieszko Kotłowski kl. 2d
Zosia Wróblewska kl. 2g
6
KONKURS MAŁEJ POEZJI
I MIEJSCE
Zofia Wróblewska kl. 2g
 
II MIEJSCE  
Weronika Doskonały kl. 2f 
 
III MIEJSCE
Antonina Szkudlarek kl. 1b
 
WYRÓŻNIENIE
Zofia Kordyl kl. 1a
Zuzanna Chlipała kl. 2g
Stanisław Wachowiec kl. 3c
Maja Rąbalska kl. 1b
7
SZKOLNY KONKURS
SAVOIR-VIVRE

dla uczniów klas trzecich
MISTRZ 
Antonina Siatczyńska kl. 3d
 
WICEMISTRZ
Szymon Sura kl. 3b
 
WYRÓŻNIENIA
Amelia Pawłowska kl. 3b
Bartek Szczęsny kl. 3b
Alex Bieniek Chen kl. 3b
 
8
„SZKOLNY KONKURS
„MISTRZ CZYTANIA ZE ZROZUMIENIEM”
KLASY II
 
MISTRZ CZYTANIA
Kacper Bobek kl. 2c
 
II miejsce
Lena Koralewska kl. 2c
 
III miejsce
Laura Ososko kl. 2b
 
KLASY III
 
MISTRZ CZYTANIA
Julia Alaszewicz kl. 3c
 
II miejsce
Aleksandra Majewska kl. 3e
 
III miejsce
Tomasz Jaz kl. 3b
 
9
SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY
inspirowany poezją 
Heleny Raszki

„GDZIE SŁÓW BARWY I KSZTAŁTY…”

I miejsce
Natalia Sierek kl. 1a
Maja Bożko kl. 2d
Dorota Ośka kl. 2e
Pola Obrzut kl. 2c

II miejsce
Natalia Głowacka kl. 1a

III miejsce
Oskar Frączek kl. 2b

10
VI EDYCJA KONKURSU
„WOKÓŁ SYMBOLI NARODOWYCH”
z Baśką Murmańską w tle 
IPN

I miejsce
Krzysztof Wąsowicz kl. 3c

II miejsce  
Tymoteusz Alaszewicz kl. 2e

Weronika Doskonała kl. 2f
Adam Balcerek kl. 3a
Zuzanna Czarska kl. 3a

III miejsce
Mikołaj Tkacz kl. 2e
Anna Biernacka kl. 2f
Julian Pawluczenko kl. 3a
Alex Putkiewicz kl. 3a
Marcel  Towarnicki kl. 3a
Michał Jaskulski kl. 3c
Aleksander Narękiewicz kl. 3c
Tobiasz Czarnota kl. 3d
Izabela Puchała kl. 3e
Daniel Urbański kl. 3e

11
KONKURS SZKOLNY
„SERCE W ROZTERCE”

I miejsce 
Marysia Szymczak kl. 2e

II miejsce
Natalia Tararum kl. 1g

III miejsce 
 Julia Achrem kl. 2a
 Oliwia Fornal kl. 2e

wyróżnienie
Helena Tarasiuk kl. 1a
Julia Jaklińska kl. 2f
Michał Sitkowski kl. 2a

12
OGÓLNOPOLSKI
TEST ORTOGRAFICZNY

Dyplom wyróżnienia:
Aleksander Narękiewicz kl. 3c

Dyplom uznania:
Alex Bieniek Chen kl. 3b
Krzysztof Wąsowicz kl. 3c
Vanessa Krawiec-Starczyk kl. 3a
Michał Jaskulski kl. 3c
Amelia Pawłowska kl. 3b
Kacper Bobek kl. 2c
Hanna Kowalska kl. 3c
Jakub Matysiak kl. 2g
Maja Cielniak kl. 3b
Adam Janicki kl. 2b
Błażej Drozd kl. 2a

 

GRATULACJE!!!

ABC-konkursy-logo.png