Szkolny Ogródek

W pierwszą sobotę października br. o 9:00 uczniowie klas I D i II B wraz z rodzicami spotkali się przy boisku szkolnym, aby czynnie włączyć się w akcję renowacji "Szkolnego ogródka" umiejscowionego na trawniku przy sali nr 34. Rodzice obu klas wykonali prace porządkowe polegające na rozbiórce zniszczonych skrzyń, usunęli glinę, ustawili nowe drewniane skrzynie, wypełnili donice ziemią. Dzieci zaś pod czujnym okiem swoich rodziców zasadzili cebule roślin ozdobnych oraz rozsady ziół. Na koniec pracy wszyscy uczestnicy posiliły się gorącą kawą i herbatą oraz słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez wychowawczynie obu klas p. Iwonę Poślińską i p. Iwonę Debowską - Sokulską.

Dzięki zaangażowaniu rodziców klas I D i II B nasz szkolny ogródek przybrał zupełnie nowy wygląd, a cała przeprowadzona akcja jest dowodem na to, że na rodziców naszej szkoły można liczyć.

Iwona Poślińska