1 kwietnia – Dzień bez Plecaka

Naprawdę szalony był dzień 1 kwietnia w naszej szkole. Na hasło: "Plecaki szkolne zostawiamy w domu" zareagowało bardzo wielu uczniów, od klas najmłodszych do najstarszych.  A czym zastąpiono plecaki szkolne? Nie brakowało najbardziej szalonych pomysłów na zapakowanie podręczników, zeszytów i przyborów szkolnych. Uczniowie przywieźli je w wózkach dziecięcych, koszykach sklepowych, klatkach i kuwetach dla zwierząt, pontonach, pokrowcach na instrumenty, walizkach podróżnych. Były też siatka na motyle, konewka, pudełko po pizzy, chlebak, lodówka, a nawet wanna,… i inne.
     Gratulujemy kreatywnych pomysłów i szalonej zabawy. Ale chyba przyznacie, że z tradycyjnym plecakiem znacznie wygodniej jest funkcjonować w szkole smiley