Listy kl.1 Świetlicy


 
Listy uczniów klas pierwszych przyjętych do świetlicy
 
 
SP7_logo_podpis.jpg
 
Klasa 1a
 
L.p.
Nazwisko
Imiona
1.
Branica
Eryk
2.
Jabłońska
Zuzanna
3.
Kardziejonek
Hanna
4.
Konopski
Mateusz
5.
Laurans
Ryszard Zygfryd
6.
Ławicka
Ewa Jadwiga
7.
Marchwiak
Weronika Iwona
8.
Melka
Jan Bartosz
9.
Narękiewicz
Barbara
10.  
Nasiłowska
Emilia
11.   
Pawlak
Zuzanna
12.   
Pidlisnyj
Aleksandra
13.   
Pietrzak
Jan Ryszard
14.   
Pliszczak
Amelia
15.   
Prokopiuk
Maksymilian Krzysztof
16.   
Pukajło
Marcel
17.   
Puton
Aleksandra
18.   
Radzińska
Alicja
19.   
Szubert
Michał
20.   
Żurawski
Hubert
SP7_logo_podpis.jpg
 
Klasa 1b 
 
L.p.
Nazwisko
Imiona
1.
Bortnik-Marek
Alan
2.
Choduń
Helena
3.
Cieściów
Jakub Kamil
4.
Gołębiowski
Marcel
5.
Gonet
Nikodem
6.
Hałas
Hanna
7.
Kaczmarek
Marcel
8.
Kowalczyk
Hanna Agnieszka
9.
Krajewska
Aniela
11.
Łozicki
Filip
12.
Michniewicz
Ignacy Czesław
13.
Pilarski
Marcel
14.
Piotrowska
Sara
15.
Polonis
Hanna Ewa
16.
Sobieralska
Natalia
17.
Spórna
Patryk Michał
18.
Szyszko
Michalina Kinga
19.
Ulatowski
Fabian
20.
Urbański
Antoni Jan
21.
Vasylchuk
Dmytro
22.
Wełniński
Maksymilian Jakub
23.
Wiśniewski
Wojciech
24.
Zamożny
Julian Piotr
25.
Zanoza
Krystian
SP7_logo_podpis.jpg
 
Klasa 1c
 
L.p.
Nazwisko
Imiona
1.
Aleksandrow
Kornelia
2.
Bloch
Alicja
3.
Deręgowska
Oliwia Alicja
4.
Goławska
Laura
5.
Grochowska
Anna
6.
Kasprzyk
Julia
7.
Kempińska
Aurelia Kiara
8.
Kikun
Zofia  Weronika
9.
Kośka
Nina
10.
Kozak
Oskar
11.
Lesner
Hubert Michał
12.
Listecki
Aleksander
13.
Łulaszewska
Maja
14.
Maślanka
Agata Anna
15.
Nalepa
Piotr Aleksander
16.
Sawicki
Nikodem
17.
Skwark
Barbara
18.
Smacka
Klaudia
19.
Staszowski
Eryk Damian
20.
Szenborn
Bartosz
21.
Tamioka
Michał
22 .
Zdeb
Aleksander
 
SP7_logo_podpis.jpg
 
Klasa 1d
 
L.p.
 Nazwisko
Imiona
1.
Bułhak
Zuzanna Marta
2.
Dudkiewicz-Grassmann
Carla
3.
Honczarenko
Oliwia
4.
Jenerałek
Ludwik Piotr
5.
Kalinowski
Wojciech Waldemar
6.
Kędzierska
Eliza Urszula
7.
Kijewska
Amelia Patrycja
8.
Krukowska
Agata
9.
Lebiedziński
Alan
10.
Lemirska
Maja
11.
Pałasz
Julia Elżbieta
12.
Romańska
Hanna
13.
Roubo
Lena Wiktoria
14.
Stankiewicz
Jan Aleksander
15.
Stompor
Zachariasz
16.
Szadurska
Karolina
17.
Tarnowski
Wojciech
18.
Wojciechowska
Lena
19.
Wróblewski
Milan
20.
Wróblewski
Natan
21.
Wydrowska
Agata
SP7_logo_podpis.jpg
 
Klasa 1e
 
L.p.
Nazwisko
 Imiona
1.
Balcer
Liwia Ewa
2.
Cadler
Nadia
3.
Chasovskyi
Oleksii
4.
Dacka
Antoni
5.
Kielmas
Olaf
6.
Kotkowska
Alicja  Aleksandra
7.
Kotula
Natan
8.
Kubik
Wiktoria
9.
Lemański
Franciszek
10.
Łukaszewska
Zofia Halina
11.
Mazur
Antonina Barbara
12.
Oszczak
Bruno
13.
Pławska
Zuzanna
14.
Rajska
Zofia
15.
Rawska
Amelia
16.
Rokicki
Michał
17.
Szubert
Martyna Ewa
18.
Towarnicka
Martyna
19.
Wielądek
Pola
20.
Żyła
Hanna
 
SP7_logo_podpis.jpg 
 
Klasa 1f
 
L.p.
Nazwisko
Imiona
1.
Barancewicz
Kaja
2.
Benicewicz
Aleksander
3.
Bzdęga
Nikodem
4.
Halec
Bartosz Patryk
5.
Humienik
Stanisław Piotr
6.
Kowalewska
Nika
7.
Lemieszek
Anastazja
8.
Majchrzak
Szymon
9.
Muchalski
Antoni Aleksander
10.
Nebesio
Kaja
11.
Nebesio
Ola
12.
Osińska
Sonia
13.
Piguła
Gracjan
14.
Sokulska
Zuzanna Anna
15.
Solka
Olga Liliana
16.
Stefanowicz
Oliwier Adam
17.
Suchy
Tomasz
18.
Szylkiewicz
Zofia
19.
Ulas
Nadia Anna
20.
Wardęga
Franciszek
21.
Zimoch
Mateusz
​​