Stomatolog

stomatolog-nev-logo.jpg

stomatolog-zabek-logo.jpg Szanowni Rodzice, Opiekunowie!

Drogie dzieci!

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z możliwości bezpłatnego stomatologicznego leczenia dla dzieci i młodzieży.
Uprzejmie informujemy, że wznawiamy, po przerwie, profilaktyczne badania kontrolne wśród uczniów szkoły SP7.
Wychowawcy klas otrzymają zgody dla rodziców.
Dopiero po uzyskaniu tych dokumentów, możemy objąć opieką stomatologiczną
i kontrolnymi badaniami profilaktycznymi dzieci i młodzież.
Badania będą organizowane i przeprowadzane na nowych zasadach, dostosowanych do wytycznych Ministerstwa Zdrowia z 15.07.2020r oraz obecnie wprowadzonych procedur sanitarnych.

Gabinet jest czynny w ramach NFZ
Poniedziałek  8:30 do 16:30
Wtorek 8:30 do 14:30
Środa 8:30 do 14:30

Rejestracja telefoniczna 733 536 436
Zapraszamy :
 belka_prosta_709x38.png

W okresie Wakacyjnym, Gabinet Stomatologiczny w Szkole Podstawowej nr 7 przy ul. Złotowskiej 86 na leczenie stomatologiczne i profilaktyczne na NFZ- (bezpłatne leczenie). Działa normalnie.

Zapraszamy na leczenie i kontrole.

Rejestracja pod numerem 733-536-436 lub osobiście w gabinecie.

Uprzejmie informujemy, że od 21.05.2020r. wznawiamy leczenie stomatologiczne dla dzieci i młodzieży w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Ze względu na obecną sytuację, ograniczamy zabiegi planowe a wykonujemy głównie procedury wymagające niezbędnej interwencji stomatologicznej.
Wszystkie przeprowadzane pzez nas zabiegi odbywają się z zachowaniem aseptyki i antyseptyki.

Proszę zwrócić uwagę, że w obecnej sytuacji epidemiologicznej to bardzo ważne!

Doposażyliśmy nasze gabinety w sprzęt i narzędzia, aby zapewnić Naszym Pacjentom i Personelowi największy stopień bezpieczeństwa, przy zachowaniu Wytycznych Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektoratu Sanitarnego.
Wszystkie informacje dotyczące możliwości rezerwowania wizyt otrzymacie państwo telefonicznie.

Przypominamy, że zgodnie z zaleceniami, rejstracja odbywa się tylko i wyłącznie telefonicznie.

Podczas rozmowy przeprowadzamy również wstępny wywiad epidemiologiczny.

Gabinet W Szkole Podstawowej z NFZ
ul. Złotowska 86, 71-793 Szczecin
tel. 733-536-436

Godziny rezerwacji wizyt
Poniedziałek  8:30 do 16:30
Wtorek 8:30 do 14:30
Środa 8:30 do 14:30

belka_prosta_709x38.png

Z przyjemnością informujemy, że Gabinet Stomatologiczny w Szkole Podstawowej nr 7 przy ul. Złotowskiej 86 otrzymał kontrakt Narodowego Funduszu Zdrowia (NFZ) na leczenie stomatologiczne i profilaktyczne dla dzieci i młodzieży do 18 roku życia- bezpłatne leczenie.
     Istnieje możliwość wykonywania zdjęć zębowych rtg w ramach NFZ.
Rejestracja pod numerem 733-536-436 lub osobiście w gabinecie.

Godziny pracy w ramach NFZ:
Poniedziałek - 08:30-16:30
Wtorek - 08:30-14:30
Środa - 08:30-14:30

W trakcie wakacji gabinet funkcjonuje normalnie wg harmonogramu.

Profilaktyczne świadczenia stomatologiczne dla dzieci i młodzieży do ukończenia 19. roku życia – załącznik nr 10 do rozporządzenia: