Dnia 12. 09. 2016r. klasa III e

Dnia 12. 09. 2016r. klasa III e brała udział w niecodziennym przedstawieniu w Filharmonii pt. „Bromba i muzyka”. Spektakl ten został stworzony na zamówienie Filharmonii w Szczecinie, Za scenariusz odpowiadał p. Maciej Wojtyszko – twórca kultowych opowieści o Brombie, które podbiły serca dzieci i dorosłych w latach siedemdziesiątych. Widowisko to było interaktywną podróżą w świat muzyki podczas której oprócz Orkiestry Symfonicznej Filharmonii na scenie po raz pierwszy wystąpiła wyłoniona w castingu 40 osobowa grupa taneczna dzieci w wieku od 9 do 15 lat. Wśród nich była uczennica naszej klasy - Maja Sokal.  Tancerzom towarzyszyli profesjonalni aktorzy m.in. z Teatru lalek „Pleciuga”, czy Teatru Współczesnego. Dzięki trwającym od czerwca przygotowaniom i próbom uczestnicy doskonalili swój warsztat taneczny oraz zdobyli doświadczenie na scenie.

Gratulujemy Mai.

Iwona Poslińska