Dyskoteka klas 4-6

ZABAWA + POMOC = DYSKOTEKA klas 4-6

Niezapomniana dyskoteka, kończąca karnawał, odbyła się w naszej szkole 12 lutego. Bawili się uczniowie klas 4-6, wielu z nich przebrała się            w zabawne stroje. Prawie wszyscy tańczyli, parkiet był cały czas zapełniony. W rytm wesołej muzyki pląsali również nauczyciele. Prym wiódł pan Jurek, który w różowej peruce rozbawił wszystkich swoim tańcem.

Dziękujemy wszystkim za wspaniałą zabawę, za brak konfliktów i nieprzyjemnych sytuacji. Wykazaliście się kulturą i umiejętnością wspólnej zabawy.

I jeszcze jedno, chyba najważniejsze. Podczas dyskoteki zebraliśmy 730 zł, z czego 250 zł zapłaciliśmy panu, który prowadził dyskotekę,                 a resztę – 480 zł, w całości przeznaczymy na zakup pieluszek dla Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych. Zatem każdy uczestnik dyskoteki, oprócz tego, że miał okazję pobawić się z innymi, zrobił dodatkowo coś dobrego dla ludzi najbardziej potrzebujących. I to jest wspaniałe :-)

Wasz Samorząd