Jasełka dla klas 4-6

21.XII 2016 w naszej szkole odbyły się jasełka dla klas 4-6 pt. „Listy do Światła”. Przedstawienie ukazało losy osób piszących listy do redakcji „Światło” z prośbą o pomoc w rozwiązaniu ich trudnych sytuacji życiowych. Odpowiedzią  redakcji na listy była modlitwa, która przyniosła skuteczną pomoc każdemu bohaterowi.  Z recenzji uczniów wynika, że publika  była zainteresowana i pobudzona do myślenia o problemach innych ludzi i refleksji nad swoim sposobem postępowania w życiu.
 W czasie jasełek chór szkolny prowadził śpiew kolęd. Najbardziej widzów poruszyła pastorałka „Mario czy już wiesz” zaśpiewana przez Lene Jacoszek z klasy 4a.
W przedstawieniu wystąpili uczniowie z klasy 6c i 6f. Przedstawienie zakończyło się gromkimi brawami ze strony widowni. Nad całością jasełek czuwała pani Danuta Lisiewicz a chór prowadziła pani Ania Pranga.

Beztytuu222.jpg