Minimistrzostwa w Gimnastyce 2019

Dnia 4 kwietnia 2019r. w Hali Miejskiej w Szczecinie odbyły się Minimistrzostwa
w Gimnastyce 2019.

W zmaganiach sportowych udział wzięło ponad 150 uczniów ze szkół podstawowych. Każdy reprezentant szkoły miał do pokonania gimnastyczny tor przeszkód składający się z 14 stacji. Do wykonania były m.in. przewroty, ćwiczenia z obręczą i piłkami oraz skoki gimnastyczne.

Naszą szkołę reprezentowały uczennice: Czuryszkiewicz Martyna, Kowalewska Mia, Kubel Julia, Iwaszkiewicz Oliwia, Kuck Lena, Szczepanik Nicola, Miler Julia, Skibińska Natalia, Alicja Olszewska, Vanessa Malinowska.

Uroczystość uświetniły występy sportowe uczniów z Zespołu Szkół Sportowych. Na koniec odbyła się dekoracja uczestników oraz przekazanie nagród dla reprezentacji szkół. Miłą pamiątką pozostaną medale oraz stroje sportowe przekazane dla uczestników. Zawody zostały zorganizowane wspólnie przez Międzyszkolny Ośrodek Sportowy oraz Zespół Szkół Sportowych w Szczecinie przy wsparciu Urzędu Miasta Szczecin.

Beata Ziajor