‘My English Lapbook’

Podsumowanie konkursu ‘My English Lapbook’

zorganizowanego przez Szkołę Podstawową nr 7 im. Heleny Raszki w Szczecinie

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,

dziękujemy za tak liczny udział w konkursie! Otrzymaliśmy 39 prac z dziesięciu szkół, nie tylko z naszego regionu. Komisja konkursowa stanęła przed trudnym zadaniem.

Po burzliwych obradach przyznaliśmy następujące miejsca:

- w kategorii klas czwartych i piątych:

I miejsce – Michał Łącki-Pacynko, klasa 5, SP 7

II miejsce – Szymon Pawluczenko, klasa 4, SP 7

III miejsce –Paweł Matusiewicz, klasa 4, SP 7

- w kategorii klas szóstych i siódmych:

I miejsce – Weronika Adamiak, klasa7, SP 7

II miejsce – Katarzyna Kaczorkiewicz, klasa 7, SP 42

III miejsce – Weronika Cipiszewska klasa 7, SP 42

Dziękujemy Uczniom, którzy wzięli udział w konkursie - byliśmy mile zaskoczeni Waszą pomysłowością, kreatywnością i wkładem pracy. Mamy nadzieję że polubiliście tworzenie lapbooków i jeszcze kiedyś wykorzystacie ten sposób segregowania i przedstawiania informacji.

Serdecznie dziękujemy Nauczycielom za zainspirowanie uczniów do wzięcia udziału w konkursie.

Radzie Rodziców działającej przy Szkole Podstawowej nr 7 bardzo dziękujemy za ufundowanie nagród.

Nagrody i dyplomy dla wyróżnionych Uczniów zostaną przesłane do szkoły.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć nagrodzonych prac. Wszystkie lapbooki zostaną wyeksponowane w naszej szkolnej bibliotece.

Organizatorzy konkursu