VII Szkolny Konkurs Wiedzy o Szczecinie klas trzecich

Dnia 16.04.2018 r. odbył się w naszej szkole VII Konkurs Wiedzy o Szczecinie klas trzecich. Brało w nim udział po dwóch uczniów z każdej klasy trzeciej, wyłonionych drogą wcześniejszych eliminacji klasowych. Uczniowie mieli do rozwiązania test i krzyżówkę, w których mogli wykazać się znajomością historii swojego miasta, jego dawną i współczesną zabudową. Reprezentanci klas otrzymali wcześniej materiały, z których mogli się przygotować do tego ciekawego historycznego sprawdzianu wiedzy.

Reprezentantami klasy, którzy w drodze eliminacji wykazali się największą wiedzą z historii swojego miasta Szczecina  byli:

3 A - Michał Kowalewski i Szymon Jacoszek
                3 B- Piotr Kamoda i Maja Wesołowska
                3 C- Hubert Kot i Dominik Kowalski
                3 D-Amelka Rutkowska i Julia Flantowicz
                3 E -Julia Kubel i Tomek Guillemont
                3 f- Bartosz Rudnicki i Zosia Nowakowska
                3 G- Amelka Ptak i Antek Jaz
                3 h- Hanna Opłotny i Bartosz Żołądkiewicz.

W VII Szkolnym Konkursie Wiedzy o Szczecinie:

I miejsce, a tym samym udział w XVII Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Szczecinie: "Szczecin i okolice znam ich tajemnice" w SP 54  - zajęli :

Michał Kowalewski i Szymon Jacoszek z klasy 3A

II miejsce -Amelka Rutkowska z klasy 3 d