VII Wojewódzki Konkurs ...

5 kwietnia odbył się w naszej szkole VII Wojewódzki Konkurs Recytatorski „Nie wyrastaj z marzeń” pod Patronatem Kuratorium Oświaty. Udział wzięło 25 uczniów z klas 1-3 i 22 - z klas 4-6. W sumie wiersze recytowało 47 uczestników ze szkół podstawowych ze Szczecina, Polic, Tanowa, Mierzyna, Nowogardu, Bezrzecza.

Naszą szkołę rezprezentowały: Maja Adamowicz z klasy 3e i Nina Tarasiuk z klasy 4a.

W skład jury weszły następujące osoby: pani Marta Wojcieszak – polonistka z LO nr XIV w Szczecinie, pani Anna Zbiegeń – polo  z SP 16 w Szczecinie, Marta Kostecka – polonistka pracująca obe w MBP oraz pan Marcin Gargas – aktor Teatru Proscenium, instruktor Studia Teatr.

WYNIKI Konkursu Recytatorskiego „Nie wyrastaj z marzeń”:

klasy 1-3:

I miejsce                       Maria Walich, SP 10 w Szczecinie

I miejsce ex aequo      Michalina Siwiela, SP im. J. Noskiewicza  w Tanowie

II miejsce                     Róża Maślanka, SP 56 w Szczecinie

III miejsce                    Bartłomiej Kowalczyk, SP „Na Głębokim”

wyróżnienia:               Antonina Filipowicz, SP 1 w Szczecinie i Maja Olszewska

klasy 4-6

I miejsce                       Nikola Brela, SP 2 w Goleniowie

I ex aequo                    Michał Bandosz, SP 3 w Szczecinie

II miejsce                     Karolina Kolbowicz, SP 56 w Szczecinie

III miejsce                    Antoni Ziółkowski, SP 56 w Szczecinie