Logowanie klasy 1 - 6


 

Obiady zerówek ruszają od 1 września
dla klas 1-6 od 2 września

 

ZAMAWIANIE I WYKUPIENIE POSIŁKÓW W  SP 7 SZCZECIN
 
REJESTRACJA - w celu rozpoczęcia zamawiania posiłków, Rodzic powinien zarejestrować się w systemie. W tym celu należy wybrać poniższy link kierujący do formularza rejestracyjnego. (NIE WPISYWAĆ PRZEZ GOOGLE TYLKO LINK!!!)
 
KLASY 1 - 6
 
 
UWAGA – linki są unikalne dla każdej placówki, która korzysta z systemu STARTEDU. Prosimy nie korzystać z innych linków znalezionych w wyszukiwarkach Internetowych (są to linki przeznaczone dla innych placówek często w innych miastach).
 
Adres do logowania na konto STARTEDU– https://startedu.pl/User/LogIn
 

UWAGA!!!

Osoby, które były zalogowane w zerówkach a przeszły do klasy 1 muszą zalogować się na link

 

KLASY 1-6

https://startedu.pl/Rejestracja/SP_7_ZLOTOWSKA

 

 
Począwszy od dnia 25 września 2019 roku zamówienia i płatność za posiłki  będą odbywały się w systemie miesięcznym, przy wykorzystaniu elektronicznego systemu STARTEDU.
 
Ochrona danych osobowych, aspekty prawne
 
     Wszystkie funkcje systemu STARTEDU zostały skonsultowane prawnie i odpowiadają aktualnym wymogom, jakie są stawiane przed tego typu produktami informatycznymi. Dane osobowe będą przetwarzane przez firmę STARTSOFT sp. z o.o. Spółka komandytowa w celu realizacji zawartych umów i wydawania posiłków (podstawą prawną jest art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych RODO).
      STARTSOFT sp. z o.o. Spółka komandytowa wyznaczy ponadto inspektora ochrona danych (IOD), z którym można będzie kontaktować się we wszelkich sprawach dotyczących ochrony danych osobowych pod adresem podanym w Regulaminie.