Opieka świetlicowa

Szanowni Rodzice!

Od poniedziałku, 22 marca br. nasza placówka jest obowiązana prowadzić działalność opiekuńczą dla dzieci osób zatrudnionych w podmiotach wykonujących działalność leczniczą oraz innych osób realizujących zadania publiczne w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, uczęszczających do klas I–III. Rodzice dziecka, którzy chcą korzystać z opieki, wnioskują do dyrektora szkoły o objęcie ich dziecka opieką.
     Dyrektor szkoły umożliwia dzieciom objętym opieką świetlicową realizację zajęć z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość na terenie szkoły.
      W związku z tym bardzo proszę w/w osoby o zgłaszanie dzieci do świetlicy poprzez wypełnienie odpowiedniego dokumentu (w załączeniu) i przesłanie go na adres swietlica@sp7.eu