Stołówka na Złotowskiej


stolowka.jpg

 

 
 

UWAGA!!!

 Szanowni Państwo,

Informujemy o zmianie organizacji żywienia dzieci w Szkole Podstawowej nr 7 im. Heleny Raszki w Szczecinie, zerówka. Firma cateringowa Catering Sferyczna wraz z Dyrekcją placówki podjęła decyzję o wprowadzeniu elektronicznego systemu do zamawiania posiłków i zarządzania usługami cateringowymi o nazwie STARTEDU.

REJESTRACJA 

W celu rozpoczęcia zamawiania posiłków, Rodzic powinien zarejestrować się w systemie. W tym celu należy wybrać poniższy link kierujący do formularza rejestracyjnego.

Rejestracja zerówki:                  https://startedu.pl/Rejestracja/SP_NR7_ZEROWKA

 

Rejestracja klasy 1-6:                                    https://startedu.pl/Rejestracja/SP_NR7

 Poniżej znajduje się link kierujący do filmików instruktażowych z korzystania z systemu STARTEDU

             https://www.youtube.com/channel/UCOMpN8AwkHbr4B68uLXxL8Q

                     UWAGA

Linki są unikalne dla każdej placówki, która korzysta z systemu STARTEDU. Prosimy nie korzystać z innych linków znalezionych w wyszukiwarkach Internetowych (są to linki przeznaczone dla innych placówek często w innych miastach).

  Adres do logowania na konto STARTEDU - www.startedu.pl 

  Biuro Obsługi Klienta firmy STARTEDU pracuje w godzinach 8:00-16:00 pod numerem telefonu 22 382 50 50.

Począwszy od dnia 20.08.2021r. roku zamówienia i płatność za posiłki będą odbywały się w systemie miesięcznym, przy wykorzystaniu elektronicznego systemu STARTEDU. Posiłki będą wydawane od 2 września 2021 roku.

Rezygnacje z posiłku dokonywane są w systemie STARTEDU lub poprzez SMS-y wysyłane do Systemu – komunikacja z maszyną, ściśle ustalone zasady wysyłania wiadomości. Rezygnacji można dokonać najpóźniej w dniu odbioru posiłku, do godziny 8:00.

Środki z odwołanych posiłków widoczne są w zakładce ZWROTY na koncie użytkownika i zostaną automatycznie wykorzystane na poczet opłat za kolejne zobowiązania.

Formy opłaty za złożone zamówienie (do wyboru)

Przelew tradycyjny dokonywany na indywidualne konto bankowe każdego użytkownika (System automatycznie nadaje numer konta każdej osobie).

UWAGA – wpłata dokonywana w piątek, będzie widoczna na koncie w poniedziałek po godzinie 23:30.

Przelew natychmiastowy on-line (Przelewy 24) – istnieje dodatkowa opłata administracyjna pobierana przez operatora bankowego w wysokości 3,00 zł dla transakcji o wartości do 1 000 zł lub 4,00 zł dla transakcji o wartości powyżej 1 000 zł.

Informacji o obiadach udziela pracownik firmy tel. 519 382 923

BIURO@CATERINGSFERYCZNA.PL

Serdecznie zapraszamy