„Podaruj Dzieciom Iskierkę Radość”

Wychowawcy, rodzice oraz uczniowie po raz trzeci przystąpili do szlachetnej akcji.

W dniach od 19.11.2022 do 09.02.2023 w naszej szkole została przeprowadzona akcja charytatywna „Podaruj Dzieciom Iskierkę Radość”- Szczecińskie Szkoły Potrzebującym.

„Słodkie Dni” czyli kiermasz ciast odbyły się od 28.11.2022 do 02.12.2022. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu wychowawców, rodziców oraz uczniów wszystkich klas udało się  zebrać  4800 zł. Akcja cieszyła się ogromnym zaangażowaniem.

Dzieci uczestniczą w kiermaszu "Słodkie dni"

Kiermasz ciast

W dniach 13.12.2022 do 20.12.2022 zorganizowane zostały tzw. ”Pachnące Dni”. Uczniowie zbierali środki czystości oraz higieny osobistej.

W ramach „Dni Ekologicznych”, które odbyły się  od 30.01.2023 do 10.02.2023, uczniowie naszej szkoły zebrali ok 80 kg zużytych baterii.

W ramach „Dni Ekologicznych” uczniowie naszej szkoły zebrali ok 80 kg zużytych baterii

„Kolorowe Dni” również cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Zebraliśmy 6 kartonów artykułów biurowych.

Zebraliśmy 6 kartonów artykułów biurowych.

Kolorowe dni

Podczas finału wzruszający pokaz talentu wokalnego dał chór dziecięcy Pani Moniki Janerki –Miszczuk w języku ukraińskim, a na koniec odbył się energetyzujący pokaz  tańca dziewcząt z grupy tanecznej „SZYK”.

tańca dziewcząt z grupy tanecznej „SZYK”.

Podczas zakończenia w Teatrze Współczesnym, które odbyło się 15.03.2023 szkoła zdobyła statuetkę ISKIERKA OCTOPADA . Jest to jedna z najważniejszych kategorii, w której zostaliśmy uhonorowani za wkład i zaangażowanie w tę akcję. Jest to ogromne wyróżnienie dla całej społeczności naszej szkoły.

puchar ISKIERKA OCTOPADA

ISKIERKA OCTOPADA

Dziękujemy wszystkim Uczniom, Rodzicom oraz Nauczycielom, którzy włączyli się do akcji „Iskierka Radości”. Wykonaliśmy ogrom prac, żeby misja wolontariatu rozbłysła w naszych sercach oraz niosła pomoc innym.

Koordynatorzy:
Karolina Rosa, Ewa Bajko-Jasińska

Dyplom iskierki dla naszej szkoły