Pomaganie przez Czytanie

Kiermasz Książek Pomaganie przez Czytanie zakończył się sukcesem i pozwolił poczuć uczniom, organizującym go wraz ze mną, dużą satysfakcję. Sprzedaliśmy ponad 1000 używanych książek w ciągu dwóch dni.
     Każdy mógł nabyć ciekawe pozycje za symboliczną cenę: 10, 5, 2 zł, a nawet  50 groszy.
     Dziękujemy wszystkim, którzy przekazali nam swoje książki do sprzedaży. Niektóre tytuły były naprawdę cenne. Moja domowa biblioteczka również się znacznie uszczupliła. I dobrze, bo książki są do czytania, a nie do stania na półkach i zbierania kurzu :)
     Za uzyskane pieniądze przygotujemy wraz z TPD paczki świąteczne dla najuboższych rodzin z naszej szkoły, a także zakupimy książki w języku ukraińskim do naszej biblioteki.
      Już myślę o zorganizowaniu kolejnego kiermaszu książki  :-D

Anna Tytonik