Wolontariat SP7 - Kiermasz dla Emilki

kiermasz_dla_Emiliki-ico.png

Kiermasz Książek, Ciast i Roślin – dla Emilki

Podczas zorganizowanego dla Emilki Kiermaszu zebraliśmy 5515 zł, z czego 5000 z radością wpłaciliśmy na leczenie i rehabilitację tej dziewczynki  (https://www.siepomaga.pl/wplata/bgSVgzmw)  resztę kwoty przeznaczymy na kolejne planowane akcje. Trzymamy kciuki, wierzymy, że Emilka będzie wreszcie mogła, jak inne dzieci, cieszyć się życiem.
     Podczas takich akcji korzysta cała społeczność szkolna, nie tylko osoba, dla której zbierane są pieniądze.  Każdy ma możliwość nabyć bardzo ciekawe książki po symbolicznej cenie, a wiadomo jak ważne jest, by dzieci czytały. Każdy może też skosztować prawdziwych domowych ciast, które rozchodzą się w zaskakującym tempie. Jesteśmy wszyscy razem w tym pomaganiu, i kiedy udaje się osiągnąć zamierzony cel, pokazujemy naszym pociechom, że w grupie siła, że razem można naprawdę wiele, że warto.

Dziękujmy rodzicom z Warszewa za to, że uczą swoje dzieci pomagać, za ich pyszne ciasta, chlebki i książki. Do następnego razu :-)

Anna Tytonik – opiekunka szkolnego
wolontariatu i samorządu uczniowskiego

PS. Na ostatnich widać też klasę 3c, która w nagrodę za dostarczenie na kiermasz największej liczby ciast otrzymała od samorządu pizzę.