SP7 Mistrzyniami Szczecina w piłce nożnej klas IV

W środę 29.05 w Szkole Podstawowej nr 14 odbyły się Mistrzostwa Szczecina w piłce nożnej dziewcząt klas IV. W zawodach udział wzięły 3 szkoły: SP7, SP14 oraz SP54. Mimo osłabionego składu, naszej drużynie udało się wygrać oba spotkania bez utraty choćby jednej bramki. Tym samym dziewczynki zdobyły tytuł Mistrzyń Szczecina w piłce nożnej klas IV.

Dziewczyny wykazały się ogromnym zaangażowaniem i umiejętnościami, co zaowocowało zdobywaniem pięknych bramek. Jest to duży krok w rozwoju piłki nożnej dziewcząt w SP7. Mamy nadzieję na dalsze sukcesy w przyszłych latach oraz zachęcenie jak najwięcej nowych uczennic do uprawiania tego sportu.

Drużyna wystąpiła w składzie:
Michalina Dobersztyn (4a), Aniela Flasza (4a), Natalia Iwanejko (4a), Marta Świderska (4a), Matylda Wykrój (4a), Marcelina Jaworska (4b), Dominika Szkutnik (4b), Aleksandra Śledź (4f), Aleksandra Włodarczyk (4f), Alicja Wajs (4f)

2024_final_dziewczat_kl4-logo.jpg