Kiermasz Złotowska dla Miłosza

2025_kiermasz-ZM-ico.png

Biblioteka w budynku przy Miłosza potrzebuje wsparcia, by uczniowie, którzy uczą się w nowej szkole, mogli wypożyczać tam lektury i nowe książki.

Jeśli posiadacie niepotrzebne, bo przeczytane już książki, dostosowane treściowo do wieku uczniów szkoły podstawowej (kl. 1-8), zwłaszcza aktualne lektury, możecie przekazać je w darze bibliotece SP7. Dacie im Państwo       w ten sposób nowe życie, wciąż będą czytane i potrzebne, a w Państwa domach zrobi się przestrzeń na nowe nabytki. Książki można dostarczać zarówno do biblioteki na Miłosza jak i Złotowskiej, z której zostaną przewiezione do drugiego budynku. Zbieramy do 28 października.

30 października w budynku przy Złotowskiej zostanie zorganizowany Kiermasz Złotowska dla Miłosza, na którym będą sprzedawane książki (również te dostarczone przez uczniów), by z zebranych pieniędzy zakupić brakujące lektury. Bardzo niewielkim kosztem będzie zatem można zaopatrzyć się w nowe atrakcyjne tytuły.
Z góry dziękujemy za pomoc i współpracę.
Anna Tytonik i Justyna Barcewicz