Rejestracja - StartEdu


StartEdu_logo.jpg
 
Szanowni Państwo!
Pragniemy poinformować, iż  Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 7 im. Heleny Raszki w Szczecinie  podjął  decyzję o   wdrożeniu  systemu informatycznego zamawiania i płatności  za obiady – STARTEDU  na stołówce szkolnej w  budynku szkoły przy ul. Wojciechowskiego 50 w Szczecinie od dnia 01 kwietnia 2022 r.
 
System wspomaga zakup, odwoływanie i rozliczanie obiadów dla uczniów.
 
System pozwala na samodzielne dokonywanie przez Państwa zakupu posiłków, odwoływanie obiadów z powodu nieobecności dziecka w szkole, sprawdzanie czy dziecko było na obiedzie oraz dokonywanie płatności uwzględniających nadpłaty z poprzednich okresów i sprawi, że będą mieli Państwo pełną kontrolę nad rozliczaniem swoich płatności.
 
Instrukcja dla rodziców - pierwsze logowanie
 
Rejestracja:
 
W celu rozpoczęcia zamawiania posiłków, Rodzic powinien zarejestrować się w systemie. W tym celu należy wybrać poniższy link kierujący do formularza rejestracyjnego:
                     
UWAGA!
Linki są unikalne dla każdej placówki, która korzysta z systemu STARTEDU. Prosimy nie korzystać z innych linków znalezionych w wyszukiwarkach Internetowych (są to linki przeznaczone dla innych placówek często w innych miastach).
 
Poniżej znajduje się link kierujący do filmików instruktażowych z korzystania z systemu STARTEDU
 
Adres do logowania na konto STARTEDU - www.startedu.pl
 
  • startedu-niebieskie.jpg Począwszy od dnia 16.03.2022 roku zamówienia i płatność za posiłki będą odbywały się w systemie miesięcznym, przy wykorzystaniu elektronicznego systemu STARTEDU. Posiłki będą wydawane od  07.09.2023 roku.
  • startedu-niebieskie.jpg Rezygnacje z posiłku dokonywane są w systemie STARTEDU. Rezygnacji można dokonać  najpóźniej w dniu poprzedzającym dzień nieobecności  ucznia do godziny 13.00.
  • startedu-niebieskie.jpg Środki z odwołanych posiłków widoczne są w zakładce ZWROTY na koncie użytkownika i zostaną automatycznie wykorzystane na poczet opłat za kolejne zobowiązania.
Formy opłaty za złożone zamówienie (do wyboru)
 
  • startedu-niebieskie.jpg Przelew tradycyjny dokonywany na indywidualne konto bankowe każdego użytkownika (System automatycznie nadaje numer konta każdej osobie).
UWAGA – wpłata dokonywana w piątek, będzie widoczna na koncie w poniedziałek po godzinie 23:30.
 
  • startedu-niebieskie.jpg Przelew natychmiastowy on-line (Przelewy 24) – istnieje dodatkowa opłata administracyjna pobierana przez operatora bankowego w wysokości 3,00 zł dla transakcji o wartości do 1 000 zł lub 4,00 zł dla transakcji o wartości powyżej 1 000 zł.
 
Ochrona danych osobowych, aspekty prawne
Wszystkie funkcje systemu STARTEDU zostały skonsultowane prawnie i odpowiadają aktualnym wymogom, jakie są stawiane przed tego typu produktami informatycznymi. Dane osobowe będą przetwarzane przez firmę STARTSOFT sp. z o.o. Spółka komandytowa w celu realizacji zawartych umów i wydawania posiłków (podstawą prawną jest art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych RODO).