Spotkanie z pisarką

spotkanie_pisarka_figa-logo1.png

28 marca 2023 roku klasy 1f, 2b i 2c miały przyjemność spotkania
ze szczecińską dziennikarką panią Kingą Konieczny, która napisała książki dla dzieci o piesku imieniem Figa, wziętym ze schroniska dla zwierząt.
     Autorka opowiedziała nam skąd zaczerpnęła pomysł na swoje opowieści. Uczniowie byli ciekawi, czy napisanie książki jest trudne i jak ona powstaje? Główną atrakcją jednak okazała się tytułowa bohaterka, która również nas odwiedziła. Piesek był bardzo ciekawy nowego miejsca, więc zwiedzał wszystkie kąty naszej auli i przechadzał się między uczniami.

Podczas spotkania wielu czytelników nabyło książki spotkanie_pisarka_figa-logo2.png  lub kolorowanki  spotkanie_pisarka_figa-logo3.png o przygodach pieska wraz z autografem pani Kingi oraz Figi. spotkanie_pisarka_figa-lapa.png

Planujemy kolejne takie spotkania dla pozostałych klas.

​​​​​​​​​​​​​​Małgorzata Hełmecka-Malarz