Lekcje wychowania fizycznego KICK OFF

LEKCJE WYCHOWANIA
FIZYCZNEGO
z trenerami KICK OFF

Szkółka piłkarska KICK OFF SZCZECIN przeprowadziła przykładowe lekcje wychowania fizycznego z uczniami klas 1-3. Trenerzy świetnie przejęli inicjatywę i zamienili lekcję w ciekawe treningi piłkarskie oraz kompetencyjne. Ich głównymi celami w szkoleniu dzieci i młodzieży jest zdobywanie umiejętności piłkarskich, kształtowanie kompetencji społecznych i rozwijanie pasji sportowej, tak aby sport towarzyszył dzieciom przez całe życie. Metodyka, którą stosują jest mieszanką nowoczesnego treningu piłkarskiego, metodyki IMOPEKSIS, modelu DISC oraz własnych przemyśleń i doświadczeń w szkoleniu dzieci i młodzieży. W Szkółce KICK OFF aktualnie trenuje 230 dzieci w 12 kategoriach wiekowych i obecnie otwarto nabór w najmłodszych rocznikach 2019 i 2020. Trenerzy KICK OFF rozpoczynają również projekt Aktywnej Szkoły na Warszewie w Szkole Podstawowej nr 7 - niedługo więcej wieści!