MAM TEN GŁOS

ŚWIETLICA SZKOLNA OGŁASZA KONKURS WOKALNY DLA UCZNIÓW KLAS I- III

MAM TEN GŁOS!!!
SW_MAM TEN GLOS-logo.jpg

Serdecznie zapraszamy uczniów naszej szkoły do udziału w I Konkursie Wokalnym organizowanym przez Świetlicę Szkolną Szkoły Podstawowej nr 7 im. Heleny Raszki w Szczecinie!
Jeśli lubisz śpiewać, a do tego uwielbiasz oglądać bajki i animacje Disney’a ten konkurs jest WŁAŚNIE DLA CIEBIE!

REGULAMIN KONKURSU

1. Aby wziąć udział w konkursie, należy nagrać w formacie video swoje wykonanie wybranego utworu z bajki lub animacji Disney’a i przesłać je do organizatorów, poprzez chmurę wysyłającego. Użytkownik takiej chmury, po umieszczeniu na niej pliku, powinien umożliwić do niego dostęp, poprzez przesłanie w mailu linka do pliku.Adresy mailowe:

klasy I i II – dwierzchowska@sp7.eu

klasy III – jbudkowska@sp7.eu

do dnia 16 marca (środa) br.

1. Każdy z uczestników przygotowuje JEDEN utwór muzyczny – wykonanie z półplaybackiem (podkładem karaoke) lub akompaniamentem, a czas prezentacji nie powinien przekroczyć 5 minut.
  2. Nagrania należy odpowiednio opisać: Imię i nazwisko, klasa, tytuł bajki lub animacji, tytuł utworu (np. Julia Kos, 3b, Kraina lodu, Mam tę moc). Nagrania nieopisane lub źle opisane nie będą brane pod uwagę!
  3. Występ należy nagrać w formacie mp4 (najlepiej), avi, wmv, telefonem komórkowym lub innym dowolnym urządzeniem
  4. Nagranie powinno być zrealizowane w układzie poziomym w sposób statyczny.
  5. W przypadku niewystarczającej jakości nagranego filmu lub podejrzenia o manipulację wykonania, organizator zastrzega sobie prawo do odrzucenia takiego zgłoszenia.
  6. Jury oceni nadesłane nagrania, uwzględniając m.in.: intonację, dobór repertuaru dostosowany do wieku wykonawcy, poprawność wykonania, muzykalność, dykcję, pomysłowość oraz ogólny wyraz artystyczny.
  7. Jury wyłoni laureatów z poszczególnych grup wiekowych. Wyniki ogłoszone zostaną na stronie internetowej SP 7 im. Heleny Raszki w Szczecinie nie później niż 7 kwietnia.
  8. Za zajęcie I, II i III miejsca zwycięzcy w każdej kategorii wiekowej, otrzymają nagrody rzeczowe i pamiątkowe dyplomy, a ich dane zostaną upublicznione na stronie internetowej organizatora.
  9. Przystąpienie do konkursu oznacza zgodę na:
  • przetwarzanie danych osobowych uczestnika do celów związanych z konkursem, publikacją listy zwycięzców, przyznaniem i wydaniem nagród;
  • dokonanie przez organizatora nieodpłatnej prezentacji nagrania konkursowego na stronie internetowej organizatora. Zgoda udzielana jest na czas nieokreślony.
  1. Przesłane nagrania przechodzą na własność organizatora konkursu.
MIEJSCE I KONKURSU
Przegląd nadesłanych nagrań odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 7 im. Heleny Raszki w Szczecinie przy ul. Złotowskiej 86 w Szczecinie.
ZAPRASZAMY SERDECZNIE!!!

Organizatorzy:
Joanna Budkowska i Dagmara Wierzchowska

Udział w konkursie jest równoznaczny ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora konkursu zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 96/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) wyłącznie w celu przeprowadzenia konkursu.