ŚWIETLICOWY KONKURS POETYCKI

ŚWIETLICOWY  KONKURS POETYCKIpiuro_logo.jpg
 „WIERSZ O NASZEJ ŚWIETLICY”

Korzystasz z pieki świetlicowej w naszej szkole? Jak spędzasz tu czas: jest wesoło, ciekawie, czasami tak fajnie, że nie masz ochoty wyjść do domu lub … mogłoby być lepiej? A może już „wyrosłaś(-eś)”, ale zachowałaś(-eś) świetlicę we wspomnieniach? Jeśli chcesz podzielić się swoimi wrażeniami na ten temat – „powiedz to wierszem” i weź udział w konkursie poetyckim „Wiersz o naszej świetlicy”.

Cele konkursu:
–        promowanie twórczości literackiej  uczniów;
–        rozwijanie zamiłowania do wyrażania swoich myśli w formie pisemnej;
–        rozbudzanie wrażliwości na piękno języka polskiego oraz upowszechnianie kultury języka ojczystego wśród dzieci;
–        odkrywanie młodych talentów literackich;

Regulamin konkursu:
1. Organizatorami  konkursu są panie pracujące w świetlicy: Marta Kaczmarek i Alicja Bulkiewicz.
2. Konkurs kierowany jest do uczniów klas I–VIII naszej szkoły.
3. Wiersze, rymowanki należy wysłać na adres mailowy abulkiewicz@sp7.eu lub dostarczyć do świetlicy ( wejście H) do dnia 25 marca br.
4. Prace powinny zawierać metryczkę (imię, nazwisko, klasa) zarówno w wersji papierowej jaki i elektronicznej.
5. Prace konkursowe będą oceniane wg następujących kategorii wiekowych:
      ☀  kategoria klas młodszych - klasy I-III (mile widziana pomoc osoby dorosłej)
      ☀  kategoria klas starszych - klasy IV-VIII.

6. Organizator informuje, że złożona praca konkursowa przechodzi na jego własność
i jednocześnie zastrzega sobie możliwość opublikowania tekstu wraz z danymi personalnymi autora.
7.  Konkurs  rozstrzygać będzie jury powołane przez organizatora.
8. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi do dnia 30 marca br. i opublikowane będzie na stronie internetowej szkoły. Zwycięzcy otrzymają nagrody rzeczowe oraz dyplomy, które odbierać będzie można osobiście w świetlicy szkolnej w godz. 7.00-17.00 od dnia 1 kwietnia br.

Wzięcie udziału w konkursie jest jednoznaczne z przyjęciem wszystkich zapisów niniejszego Regulaminu.

Zapraszamy serdecznie!!!

Organizatorzy konkursu: Marta Kaczmarek i Alicja Bulkiewicz