Serca z włóczki

serca_z_wloczki-logo.png

W ramach realizacji projektu Laboratoria Przyszłości uczniowie klasy 3B brali udział w zajęciach plastycznych, podczas których wykonali serca walentynkowe z wykorzystaniem włóczki i kleju na gorąco.
     Głównym celem zajęć było rozwijanie umiejętności manualnych, pobudzanie wyobraźni.
Dzieci własnoręcznie z pełnym zaangażowaniem wykonały kontur serca, wyplatały z włóczki na tekturze, a następnie udekorowały według własnych pomysłów.
     Wszyscy swoje prace wykonali bardzo starannie i samodzielnie. Zajęcia odbyły się w miłej atmosferze, sprawiły dzieciom dużo radości i dumy z własnych dokonań. Spod ich rąk wyszły piękne serca, które mogli podarować bliskim. Na zakończenie zajęć uczniowie zrobili piękną klasową wystawę ze swoich prac.

serca_z_wloczki-logo2.png