REKRUTACJA DO ŚWIETLICY
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 im. H. Raszki przy ul. Czesława Miłosza 3

Zapisy  prowadzone są w oparciu o następujące zasady:

1. Rodzic/prawny opiekun zapisując dziecko do świetlicy powinien zapoznać się z regulaminem i dziennym rozkładem pracy świetlicy. Dokumenty dostępne są na stronie internetowej sp7.szczecin.pl
  2. Warunkiem przyjęcia dziecka do świetlicy  szkolnej jest złożenie prawidłowo wypełnionej KARTY ZGŁOSZENIA DZIECKA.
  3. Kwestionariusz, należy pobrać ze strony szkoły – zakładka - SZKOŁA – DRUKI SZKOLNE - „Karta zgłoszenia dziecka do świetlicy“.
  4. Dokumenty, należy składać  osobiście w sekretariacie szkoły lub za pośrednictwem poczty e-mail swietlica@sp7.eu W tytule wiadomości mailowej należy wpisać poniższą treść: Rekrutacja_świetlica_imię i nazwisko dziecka, klasa.
  5. Dane zawarte w „Karcie zgłoszenia dziecka do świetlicy” będą weryfikowane. Brak podpisów rodziców, brak danych dotyczących zatrudnienia  będzie skutkowało odmową przyjęcia dziecka do świetlicy.