Wyniki konkursów


 
ok_face.gif
 
 Nr  konkurs_chlopiec_470x170.png laureaci_dziewczynka_470x170.png
1.
XII SZKOLNY KONKURS
WIEDZY O SZCZECINIE
       
   I  miejsce:
   
Ola Nebesio kl. 3f 

   II miejsce:
   
Zofia Kikun kl. 3c 

   III miejsce:
   
Franciszek Wardęga kl. 3f

   IV miejsce:
   
Maksymilian Prokopiuk kl. 3a

   V miejsce:
   
Jan Pietrzak kl. 3a
   Krystian Zanoza kl. 3b
   Filip Łozicki kl. 3b
   Ludwik Jenerałek kl. 3d

   VI miejsce:
   
Marcel Gołębiowski kl. 3bm
 
 
1.
 
SZKOLNY KONKURS
MISTRZ CZYTANIA  
ZE ZROZUMIENIEM
 
   klasy 2:
   I miejsce:
   Berenika Kubiak kl. 2a
   II miejsce:
   Natalia Sadanowicz kl. 2d
   III miejsce:
   Oliwia Kudlaszyk kl. 2h
   Franciszek Olędzki kl. 2b
   Tymoteusz Firlik kl. 2g
 
   klasy 3:
   I miejsce:
   Alan Bartnik-Marek kl. 3b
   II miejsce:
   Franek Wardęga kl. 3f
   Anna Grochowska kl. 3c
   III miejsce:
   Piotr Nalepa kl. 3c
 
 
2.
 
XIII SZKOLNY KONKURS
ORTOGRAFICZNY
O TYTUŁ

„MISTRZA ORTOGRAFII”
dla klas drugich i trzecich
 
   klasy 2:
   I miejsce:
   
Eryk Trajdecki kl. 2e
   II miejsce:
   
Zofia Bobler kl. 2b
   III miejsce:
   
Małgorzata Kamińska kl. 2d
 
   klasy 3:
   I miejsce:
   
Carla Dudkiewicz-Grassmann kl. 3d   ​​​​​​​
   ​​​​​​​II miejsce:
   
Jan Pietrzak kl. 3a
   ​​​​​​​III miejsce:
   
Nika Kowalewska kl. 3f
 
 
3.
 
SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY
”SERCE W ROZTERCE”
 
   klasy 1:
 
   I miejsce:
   
Natalia Odrzywolska kl. 1G
 
   II miejsce:
   
Berenika Kubiak kl. 1A
 
   ​​​​​​​III miejsce:
   
Melissa Petrović kl.1B
 
   ​​​​​​​Wyróżnienie:
   
Aleksandra Ciepielkiewicz kl.1G
   Hania Wróblewska kl. 1A
 
   klasy 2:
 
   ​​​​​​​I miejsce:
   
Matylda Kobus kl. 2C

   ​​​​​​​II miejsce:
   
Damian Kopeć kl. 2G
 
   ​​​​​​​III miejsce:
   
Marcelina Beyger kl. 2E
 
   ​​​​​​​Wyróżnienie:
   
Aleksander Prokopiuk kl. 2G
   Martyna Skiba kl. 2B
   Julia Koperska kl. 2G
 
   klasy 3:
 
   ​​​​​​​I miejsce:
   
Maksymilian Prokopiuk kl. 3A
 
   ​​​​​​​II miejsce:
   
Lena Wojciechowska kl. 3D

   ​​​​​​​III miejsce:
   
Vesevolod  Buldorskyi kl. 3D
 
 
4.
 
IX EDYCJA KONKURSU 
POD PATRONATEM IPN
 „WOKÓŁ SYMBOLI NARODOWYCH” 
 
 
   kI miejsce:
   
Maksymilian Prokopiuk kl. 3a
   II miejsce:
   
Franciszek Wardęga kl. 3f
   Marcel Gołębiowski kl. 3b
   III miejsce:
   
Jan Pietrzak kl. 3a
   Michał Rokicki kl. 3e
   Antoni Urbański kl. 3d
   Wojciech Gryczka kl. 3f
   Wojciech Kalinowski kl. 3d
   Jan Stankiewicz kl. 3d
   Krystian Zanoza kl. 3b
   Piotr Nalepa kl. 3c
   Martyna Szubert kl. 3e
   Zofia Kikun kl. 3c
   Hanna Skwira kl. 3dl
   
 
5.
 
OGÓLNOPOLSKI KONKURS
ALFIK MATEMATYCZNY
 
   
    klasy 1:
 
    dyplom uznania za uzyskanie 
    bardzo dobrego wyniku:
    Pola Domańska kl. 1g
    Bartek Laskowski kl. 1c
 
    klasy 2:
 
    dyplom uznania za uzyskanie 
    bardzo dobrego wyniku:
    Grzegorz Sitnik kl. 2c
    Małgorzata Kamińska kl. 2d
 
    dyplom uznania za uzyskanie 
    dobrego wyniku:
    Maja Gryczka kl. 2c
 
    klasy 3:
 
    dyplom uznania za uzyskanie 
    bardzo dobrego wyniku:
    Maksymilian Prokopiuk kl. 3a
 
    dyplom uznania za uzyskanie 
    dobrego wyniku:
    Franciszek Wardęga kl. 3f
 
 
6.
 
 
SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY
„Portret św. Jana Pawła II”
 
   
    I miejsce:
   
Julia Koperska kl. 2g
    Lena Kowalska kl. 1c
 
    II miejsce:
   
Amelka Urbańska kl. 2d
    Katarzyna Sykuła kl. 2c
 
  III miejsce:
   
Jasmine Kosicka kl. 1c
    Liliana Wojciechowska kl. 1d
 
 
7.
 
Konkurs 
Pięknego Czytania
 
   
klasy 2:
   I miejsce
   Martyna Szybowicz kl.2f
   II
 miejsce
   Mikołaj Śniadek kl.2e
   
III miejsce
   Zuzanna Macioszek kl.2g
   klasy 3:
   I miejsce 
    Zofia Rajska kl.3e
   II miejsce 
    Michał Szubert kl.3a
   III miejsce
   Zuzanna Słodek kl.3e
 
 
8.
 
IX SZKOLNY KONKURS
TEATRALNO-RECYTATORSKI 
Z OKAZJI ŚWIATOWEGO DNIA
PLUSZOWEGO MISIA 
 „MIŚ BAWI, UCZY, WYCHOWUJE…”  
 
   
klasy 1
   I miejsce
   Hania Górniak kl.1d
   II miejsce
   Maja Wawrzyniak kl.1d
   III miejsce
   Leon Skrzypkowski kl.1b
   wyróżnienie
   Kaja Sokołowska kl.1d
 
   klasy 2 
   I miejsce
   Martyna Skiba kl.2b
   II miejsce
   Julia Szachniewicz kl.2a
   III miejsce
   Zuzanna Macioszek kl.2g
   wyróżnienie
   Nikodem Sadowski kl.2g
 
   klasy 3
   I miejsce
   Michalina Szyszko kl.3b
   II miejsce
   Nina Kośka kl.3c
   III miejsce
   Alicja Bloch kl.3c
   wyróżnienie
   Zofia Rajska kl.3e
 
 
9.
 
OGÓLNOPOLSKI
TEST ORTOGRAFICZNY
 
8 miejsce w Polsce 
dyplom laureata

Carla Dudkiewicz-Grassmann 
 
10 miejsce w Polsce 
dyplom laureata

Jan Pietrzak
 
11 miejsce w Polsce 
dyplom wyróżnienia

Nika Kowalewska
 

GRATULACJE !!!

konkursy_wyniki_logo_foot.png

 

Archiwum osiągnięć uczniów: