kodowanie_maj-tytul.jpg

W maju  dzieci wzięły udział  w aktywnościach pozwalających na przybliżenie symboli narodowych, tradycji, historii i skojarzeń z naszą Ojczyzną. Utrwalaliśmy wiedzę na temat naszego kraju, a jednocześnie ćwiczyliśmy spostrzegawczość, logiczne myślenie, orientację przestrzenną oraz pamięć wzrokową.

Zadania polegały na odczytywaniu wyrazów za pomocą kodu strzałkowego oraz wyrazu zakodowanego poprzez kolorowe kółka i kształty. Kolejne aktywności polegały na samodzielnym zakodowaniu wskazanych wyrazów. Było również domino, sudoku, labirynty i zakodowane legendy.

kodowanie_maj-logo.jpg

Zbliżamy się do zakończenia naszego całorocznego projektu. W ciagu otatnich miesięcy uczniowie pokazali, że potrafią być kreatywni, twórczy i aktywni podczas naszego kodowania.

A oto nasi MISTRZOWIE MAJA: kodowanie_maj-logo2.jpg

kodowanie_maj-finalisci.jpg