Nietypowy apel

W tym roku obchodzimy w sposób nietypowy Święto Naszej Szkoły. Pamiętamy o tym ważnym  wydarzeniu. Z tej okazji przy wspólnym zaangażowaniu nauczycieli i samorządu uczniowskiego, powstał krótki filmik. Wszyscy występujący nagrali swoje kwestie z domu lub w swojej okolicy, abyśmy mogli znowu poczuć się razem,  jak podczas szkolnej akademii. Zapraszamy do obejrzenia prac, które znajdują się w zakładce Samorząd Uczniowski i Wolontariat na kwarantannie – Dzień Patronki Szkoły

belka_prosta_709x38.png

W ramach szkolnych obchodów Dni Patronki postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej twórczości Heleny Raszki i podjąć niełatwą próbę recytacji wierszy tej szczecińskiej poetki. Mamy zaszczyt przedstawić Wam efekt końcowy naszej pracy w formie krótkiego filmiku. Przygotowania może nie były zbyt długie, wiersze również , ale w to przedsięwzięcie zaangażowali się wszyscy nasi bliscy. Możemy chyba stwierdzić, że twórczość patronki naszej szkoły scala rodziny i jednoczy pokolenia.
Życzymy miłego oglądania.

uczniowie klasy 4a.