Konkurs Mother Flower

Nasza szkoła przystąpiła do konkursu, którego organizatorem jest inicjatywa Mother Flower. Jego główną wartością jest inspirowanie ludzi do uprawy własnych roślin. Zadanie polegało na zrobieniu zdjęcia wybranej rośliny i udostępnieniu na stronie. Mając w centralnym miejscu szkoły tak efektowny i rzadki okaz czyli naszą przepiękną palmę uznaliśmy, że mamy się czym pochwalić i mamy również sporą szansę na główną wygraną. Zwycięzcami konkursu zastanie szkoła, która otrzyma najwięcej czterolistnych koniczynek w głosowaniu,
(Dzień dobry! Ze względu na duże zainteresowanie konkurs Mother Flower, w którym bierzemy udział został przełożony na piątek 10.05. na godzinę 12:00. Anonimowe głosowanie rozpocznie się bezpośrednio na mapie i potrwa 7 dni. Zachęcamy do głosowania)
które odbędzie się w dniach 10-31 maja 2024 r. na stronie www.motherflower.family. Ogłoszenie zwycięzców nastąpi 2 czerwca 2024. Zwycięski uczestnik otrzyma bon na zakup tradycyjnych nasion i narzędzia do uprawy o wartości 333 PLN. Prosimy zatem Państwa o mobilizację i wzięcie udziału w głosowaniu. Z góry dziękujemy za wszystkie oddane głosy.

motherflower_logo.jpg

Zasady konkursu