Procedura przeniesienia dziecka do klasy równoległej

PROCEDURA PRZENIESIENIA DZIECKA
do klasy równoległej na rok szkolny 2024/2025

Niniejsza procedura opisuje możliwość przepisania dziecka do równoległej klasy od września 2024 r. w przypadku, gdy rodzeństwo ucznia uczy się lub będzie uczyło się w innym budynku niż ten w którym przenoszone dziecko znajduje się aktualnie.

1. Przeniesienie do innej klasy jest możliwe, gdy rodzeństwo jest rozdzielone na dwa budynki z zastrzeżeniem, że nie spowoduje to przekroczenia limitu osób w klasie tj. w klasach 1 – 3 do 25, a w 4 – 8 do 24 (ze względu na podział na języki) lub 26 (ze względu na podział na wychowanie fizyczne).
  2. Dopuszczalne jest przeniesienie do klasy równoległej z tym samym wiodącym językiem obcym.
  3. Rodzic składa wniosek o przeniesienie dziecka do równoległej klasy do dnia 16 lutego 2024 r. w sekretariacie szkoły przy ul. Złotowskiej 86 w Szczecinie.
  4. Wnioski złożone w sekretariacie szkoły w budynku przy ul. Złotowskiej 86 w terminie wymienionym w pkt. 3 zostaną rozpatrzone przez komisję do 15 marca 2024 r.
  5. Wniosek jest do pobrania na stronie internetowej szkoły lub w sekretariacie w budynku szkoły przy ul. Złotowskiej 86 - (zał. 1). PDF_file_icon2.png
  6. O kolejności rozpatrywania wniosków decyduje data i godzina wpływu.
  7. Od decyzji Komisji nie przysługuje odwołanie.