11 Listopada

11 LISTOPADA

10 listopada bieżącego roku w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość upamiętniająca 105 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Z tej okazji dzieci z obu grup wraz z paniami świętowały  ten wyjątkowy dla Polaków czas. Wszyscy z powagą  i w dużym skupieniu oglądali film edukacyjny pt. „ Kaziu i 11 listopada” oraz wysłuchały pieśni legionowej „Przybyli ułani…”. Dzieci odśpiewały także hymn państwowy „Mazurek Dąbrowskiego”, pamiętając przy tym  o zachowaniu należytej postawy. Dzieci wiedzą, że nasze symbole narodowe traktujemy z szacunkiem i godnością. Z wielką radością zaśpiewały ulubioną przez dzieci piosenkę „Kocham Polskę”. Następnie wspólnie z dziewczętami z wolontariatu wykonały flagę Polski.

Dziękujemy bardzo Rodzicom, za odświętne przygotowanie swoich  pociech do odbycia uroczystości. Było dostojnie, wytwornie, spokojnie…Brawo Mali Polacy!!! Jesteśmy z Was dumni!

2023_11_Listopada_grupy0-logo.png