Starcie mistrzów kodowania

2023_starcie_mistrzow_kodowania-logo.png

Projekt „ Bawię się, koduję, programuję” zakończył się 15 czerwca STARCIEM MISTRZÓW. Finałowe spotkanie było pełne pozytywnej energii i dobrej zabawy. Do finału dostały się klasy:

klasa
drużyna
   Tymoteusz Szulski-Żylak
   Wiktoria Wagner
1d
   Mikołaj Witek
   Jakub Wyrwas
   Jakub Cieściów
   Julian Zamożny
2c
   Anna Grochowska
   Nikodem Sawicki
   Aleksandra Kamińska
   Pola Wasiuta
3f
   Szymon Kucharski
   Dominik Reszkowski

Ten całoroczny cykl zadań dla uczniów klas 1-3 dostarczył wielu emocjonujących zmagań między klasami. Uczniowie musieli wykonywać zadania zgodnie z kalendarzem i otrzymywali za to Kodusie, z czego byli skrupulatnie rozliczani. Najlepsi dostali się do finału. Nauka kodowania i podstaw programowania jest bardzo istotna dla wszechstronnego rozwoju dziecka, a przy tym, nie musi być trudna, może być bardzo ciekawa i nie zawsze przeprowadzona wyłącznie w pracowni komputerowej. Tego dowiedliśmy i mamy nadzieję że w przyszłym roku nadal będziemy kontynuować zabawę i rozwijać się w tym zakresie.

A oto wyniki :
2023_starcie_mistrzow_kodowania-tabliczka.png