Klasa 5b inspiruje – planner na październik!

ŁŚ_planner_foto_logo.jpg

Klasa 5b inspiruje – planner na październik!
    Chcesz zaplanować naukę, ale nie zapominać o jesiennych przyjemnościach? Stwórz swój własny planner ucznia! Klasa 5b inspiruje do działania i pokonania ponurego nastroju i jesiennej słoty.

Jesienny planner ucznia to propozycja dla wszystkich młodych osób, które chcą wreszcie zapanować nad swoim szkolnym i domowym chaosem. Klasa 5b ma zamiar dostarczyć Wam mnóstwo inspiracji i energii do działania – tak bardzo potrzebnej, gdy za oknem robi się szaro. Na dobry początek przedstawiamy Wam wyjątkowy planner Łucji Ślęgi.

Szkolne plany
    Z takim plannerem możesz skupić się na tym, co najważniejsze. Gdy wyznaczamy cele, warto zwrócić uwagę np. na zapowiedziane sprawdziany, kartkówki, a także na terminy przeczytania lektur. Można też w ten sposób rozplanować naukę większej partii materiału (np. 15 minut dziennie).

Czas na przyjemności
    Twoim celem na ten miesiąc może być jednak nie tylko nauka, ale także chociażby wstawanie w lepszym nastroju, 5 minut uśmiechu dziennie czy brak spóźnień. Nie zapomnij również o przyjemnościach. Jesień to taka pora roku, w czasie której warto skorzystać z możliwości spacerów wśród kolorowych drzew, by złapać ostatnie promienie słońca, czy też ukryć się z gorącą herbatą z miodem i cytryną, pod kocykiem, z ulubioną książką. Stwórz własną listę jesiennych przyjemności – zobacz, co proponuje Łucja z 5b – skorzystaj z gotowego szablonu albo stwórz własny. Powodzenia!

ŁŚ_planner_foto_ico.jpg