XVII międzyszkolny konkurs biblijny: „Ewangelia św. Marka”

30.06.2023 w Mieszkowicach odbył się XVII międzyszkolny konkurs biblijny: „Ewangelia św. Marka”. Uczestnicy mogli wykazać się swoją wiedzą, za co zdobywali punkty grupowo jak i indywidualnie. Z naszej szkoły wzięli udział Weronika Doskonała z klasy 4f, która zajęła III miejsce indywidualnie i Julia Alaszewicz z klasy 5c oraz Szymon Kasprowicz z klasy 6d. Razem  uzbierali najwięcej punktów zyskując tym samym I miejsce zespołowe.  Przywieźliśmy ze sobą puchar przechodni, który zostanie na stałe jeśli jeszcze 2 razy pod rząd uzyskamy I miejsce grupowe.

Mieszkowice to mała miejscowość, ale bardzo ciekawa ponieważ ma średniowieczne mury obronne. Aby więcej zobaczyć niż na zdjęciach, które zrobiliśmy