Jesień z Kodusiem

kodus_jesien_podsumowanie-logo.jpg

W październiku ruszyliśmy z II edycją projektu „Bawię się, koduję, programuję”. W tym roku nasze aktywności nawiązują do poszczególnych pór roku, wydarzeń i uroczystości w szkole, akcji zorganizowanych w Internecie.

Jesienią klasy edukacji wczesnoszkolnej rozkodowały matematykę z siódemkowym Kodusiem. Były aktywności online i offline na poziomie klas pierwszych, drugich i trzecich:

• Odkodowywanie jesiennych obrazków wg podanych współrzędnych.  kodus_rozkoduj_matematyke.jpg
  • Kolorowanki matematyczne.
  • Matematyczne potworki.
  • Aktywności na macie edukacyjnej.
  • Gry matematyczne online.

W ramach jesiennego kodowania uczniowie wzięli również udział w Europejskim Tygodniu Kodowania CodeWeek zdobywając certyfikaty.

Każda klasa za wykonane zadania otrzymała punkty - „Kodusie”. ​​​​​​​
kodus_jesien-orzech.jpg

A oto klasy, które wykonały najwięcej zadań i zdobyły najwięcej Kodusiów w matematycznym kodowaniu:

mistrzowie kodowania jesiennego.jpg

wyroznienie jesiennego kodowania.jpg

robocik - baw sie znami caly rok.jpg​​​​​​​